کمپرسور سانتریفیوژ Centrifugal Compressor

کمپرسور سانتریفیوژ Centrifugal Compressor

کمپرسور سانتریفیوژ Centrifugal Compressor

کمپرسور سانتریفیوژ Centrifugal Compressor ، که به عنوان کمپرسورهای دینامیکی نیز شناخته می‌شوند، سطح انرژی جنبشی را، برای فشرده‌سازی و خنک‌کردن هوا، به جریان هوا منتقل می کند. سپس این انرژی جنبشی را به صورت فشار، به انرژی پتانسیل تبدیل می کند. کمپرسورهای سانتریفیوژ برخلاف کمپرسورهای دیزلی متحرک، با فشار ثابت کار می کنند و عملکرد آنها، تحت تأثیر شرایط خارجی مانند تغییرات دمای ورودی، قرار می گیرد.

کارکنان مجرب ما، متشکل از کارشناسان کمپرسور سانتریفیوژ، هستند و بالاترین درجه پشتیبانی مهندسی را، تضمین می کنند. همچنین مهندسین با تجربه ما، انواع خدمات تعمیر و نصب کمپرسور سانتریفیوژ Centrifugal Compressor را برای تسهیل کار مشتریان، ارائه می دهند. به غیر از بازرسی فیزیکی، کارشناسان ما می توانند تجزیه و تحلیل علت اصلی خرابی دستگاه کمپرسور سانتریفیوژ را انجام دهند.

تیم مهندسی مجموعه ما، کیفیت خدمات پیشرو در صنعت را از ابتدا تا انتها، تضمین و اجرا می کنند. کارشناسان ما، برای خرید کمپرسور سانتریفیوژ، متناسب با نیاز شما، وقت می گذارند و به شما کمک می کنند تا تصمیمات هوشمندانه ای بگیرید که نیازهای شما را به بهترین نحو، برآورده کند. قابلیت گسترده ما خدمات بازرسی، تعمیر و بازسازی کمپرسور سانتریفیوژ را، پوشش می دهد. از پتروشیمی، پالایشگاه ها، خط لوله گرفته تا کارخانه های فولاد، مجموعه ما، راه حل هایی برای کاربرد بهتر کمپرسور سانتریفیوژ شما، دارد.

متخصصان بخش فروش ما، به شما کمک می کنند تا بهترین گزینه انتخاب خرید کمپرسور سانتریفیوژ را انجام دهید. ما، بهترین و مقرون به صرفه ترین برنامه خرید، خدمات تعمیر و نگهداری کمپرسور سانتریفیوژ را برای شما انجام می دهیم. استفاده از خدمات تعمیر و نگهداری ما، این اطمینان را به شما می دهد که دستگاه کمپرسور سانتریفیوژ شما کارایی خود را به خوبی حفظ می کند.

خدمات کمپرسور سانتریفیوژ Centrifugal Compressor

طیف وسیعی از خدماتی که ما برای کمپرسور سانتریفیوژ Centrifugal Compressor ارائه می دهیم، به شما امکان می دهد از تخصص و مهارت های ما، بهره مند شوید :

– سرویس و خدمات ۲۴ ساعته
– تعمیرات اساسی و کامل
– تامین قطعات
– تعمیر در محل
– ارتقاء دستگاه
– جابجایی ها
– قراردادهای خدمات
– نظارت بر وضعیت
– مشاوره فنی

ما به‌عنوان بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده خدمات میدانی، تجربه گسترده‌ای در تولید، فروش و سرویس‌دهی ماشین‌آلات و تجهیزات کمپرسور سانتریفیوژ، داریم. ما یک راه حل جامع برای کمپرسورهای سانتریفیوژ با تکنولوژی بالا و عملکرد حیاتی، ارائه می دهیم. موجودی گسترده ما شامل قطعات جدید کمپرسور سانتریفیوژ و همچنین قطعات تعمیر شده و استفاده شده قابل تعمیر است.

گزینه‌های مقرون به صرفه ای را هم برای نیازهای عملیاتی و هم برای پروژه های شما، فراهم می‌کند. با توجه به اینکه مجموعه ما، یک تولید کننده و تامین کننده محصولات کمپرسور است، می توانیم انواع خدمات فروش کمپرسور سانتریفیوژ را، با قیمت رقابتی و خدمات منحصر به فرد، به مشتریان ارائه دهیم. ما یکپارچگی، رقابت، و تداوم مجموعه خود را با ایجاد روابط قوی با کارکنان و مشتریان خود، تضمین خواهیم کرد.

کمپرسور رفت و برگشتی Reciprocating

کمپرسور رفت و برگشتی Reciprocating

کمپرسور رفت و برگشتی Reciprocating

کمپرسور رفت و برگشتی Reciprocating یا کمپرسور پیستونی، از میل لنگ های پیستونی برای تحت فشار قرار دادن هوا و سایر گازها استفاده می کند و چگالی آنها را افزایش می دهد. کمپرسور رفت و برگشتی اغلب، برخی از حیاتی ترین و گران ترین سیستم ها در یک مرکز تولید هستند و سزاوار توجه ویژه ای، هستند.

خطوط لوله انتقال گاز، پتروشیمی ها، پالایشگاه ها و بسیاری از صنایع دیگر همگی به این نوع تجهیزات کمپرسور رفت و برگشتی Reciprocating وابسته هستند. کمپرسور رفت و برگشتی ما، برای استفاده با مبردهای طبیعی CO2 طراحی شده اند و راه حل مناسبی را برای بخش های تجاری، صنعتی، حمل و نقل و پمپ حرارتی، ارائه می دهند. مدل کمپرسور رفت و برگشتی Reciprocating برای سیستم های تک فاز و سه فاز یا، یکپارچه، مناسب بوده و به گونه ای طراحی شده اند که در برابر فشار بالا، مقاومت کنند.

این، به سهولت تعمیر و نگهداری و راه اندازی کارآمدتر و کم هزینه تر، کمک می کند. مشاغل مختلف در هر اندازه ای از کمپرسور رفت و برگشتی استفاده می کنند. برخی از صنایعی که به شدت از این نوع کمپرسور رفت و برگشتی استفاده می کنند شامل اتوسرویس، خدمات دندانپزشکی و انواع خدمات تفریحی می باشد. در اینجا نگاهی گذرا به برخی از رایج ترین کاربردهای کمپرسور رفت و برگشتی برای مشاغل مختلف از اندازه کوچک تا متوسط آورده شده است.

 

کاربرد کمپرسور رفت و برگشتی Reciprocating

– سند بلستر در ماشین آلات یا کارخانه ها
– سنباده کاری بدنه چوب یا خودکار
– رنگ آمیزی اسپری برای وسایل نقلیه
– تولید برف برای اسکی یا سایر اهداف سرگرمی
– دندانپزشکی و برخی ابزارهای پزشکی
– تفنگ، چکش و مته در ساخت و ساز
– تفنگ بادی برای تمیز کردن ماشین آلات

وقتی نوبت به نیازهای کمپرسور رفت و برگشتی شما می رسد، کار با شرکتی که می توانید به آن اعتماد کنید، در هزینه شما صرفه جویی می کند و آرامش بهتری برای شما، به ارمغان می آورد. مجموعه ما، طی چندین سال است که فروش، خدمات با کیفیت و قیمت مناسب را، به مشتریان خود ارائه می دهد و ما مفتخریم که تخصص خود را با مشتریان خود در تهران، به اشتراک بگذاریم. هدف شماره یک ما، این است که مطمئن شویم حداکثر مقدار را از سیستم هوای فشرده کمپرسور رفت و برگشتی خود، دریافت می کنید.

به همین دلیل ما خوشحالیم که خدماتی مانند تجزیه و تحلیل سیستم هوای فشرده شما را، برای اطمینان از کارآمدترین عملکرد ممکن، ارائه دهیم. ما همچنین مهارت طراحی و ساخت سیستم های کمپرسور رفت و برگشتی منحصر به فرد را، متناسب با برنامه های کاربردی شما، داریم. ما سیستم کمپرسور رفت و برگشتی را نصب می کنیم و همچنین خدمات تعمیر و نگهداری را انجام می دهیم تا تجهیزات شما بی عیب و نقص بماند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارهایی که ما، می توانیم برای شما انجام دهیم، با ما تماس بگیرید.

کمپرسور دیزلی متحرک (معدنی) Portable Diesel Compressor

کمپرسور دیزلی متحرک (معدنی) Portable Diesel Compressor

کمپرسور دیزلی متحرک (معدنی) Portable Diesel Compressor

کمپرسور دیزلی متحرک (معدنی) Portable Diesel Compressor نوعی کمپرسور هوا است که از گازوئیل به عنوان انرژی جنبشی استفاده می کند و محدود به استفاده از برق نیست و به موقع، نیازهای متحرک تجهیزات را، برآورده می کند. هنگامی که یک معدن با کمبود هوا مواجه می شود، یک کمپرسور دیزلی متحرک (معدنی) ، هوای بیرون را برای فیلتر کردن فشرده می کند و هوای تمیزی را برای معدن، فراهم می کند. کمپرسور دیزلی متحرک (معدنی) Portable Diesel Compressor انرژی جنبشی را به هوای تحت فشار تبدیل می کند که می تواند به عنوان منبع انرژی برای طیف گسترده ای از ماشین آلات صنعتی، استفاده شود. این کمپرسورهای دیزلی متحرک (معدنی) بسیار قدرتمندتر از کمپرسورهای ساختمانی یا خانگی هستند و می‌توانند در موقعیت‌های متنوعی استفاده شوند.

ویژگی ها و مزایای خرید کمپرسور دیزلی متحرک (معدنی)

– موتورهای با گشتاوری و قدرت بالا و هزینه نگهداری کم
– متحرک و انعطاف پذیر برای محیط های معدن و انفجار، مجهز به محور پیچشی پیشرفته و سیستم های کششی برای مقابله آسان با سطوح خشن معادن
– تحمل در دمای بالا و محیط گرد و غبار
– ضد آب، کاهش سر و صدا، ایمن و قابل اعتماد
– راندمان بالا، صرفه جویی در مصرف سوخت و نیروی محرکه قدرتمند
– تعویض شرایط کار دوگانه، صرفه جویی در هزینه
– انتقال پایدار و نگهداری راحت
– دارای کنترل کننده هوشمند، عملکرد نظارت از راه دور، کنترل و نظارت در زمان واقعی
– مخزن سوخت با ظرفیت بالا، به طور کامل بیش از ۱۵ ساعت کار مداوم با شدت بالا را تضمین می کند.

فروش کمپرسور دیزلی متحرک (معدنی) Portable Diesel Compressor

توسعه ماشین آلات و تجهیزات مدرن کمک زیادی به بهره برداری از منابع معدنی کرده است و این شامل کمپرسور دیزلی متحرک (معدنی) نیز، می شود. کمپرسورهای دیزلی متحرک (معدنی) به طور گسترده در تونل ها، معادن، زمین شناسی، حفاظت از آب، بزرگراه ها، کشتی سازی، ساخت و ساز شهری، انرژی، نظامی و سایر تونل ها یا صنعت عملیات باز، استفاده می شود.

مجموعه ما، شامل کمپرسورهای دیزلی متحرک (معدنی) با هر درجه توانی است. از مدل های کوچک مقیاس با توان ۳٫۷ کیلووات یا کمتر گرفته، تا واحدهایی با توان ۱۶۰ کیلووات یا بیشتر. در هر صنعتی که کار می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که یک کمپرسور دیزلی متحرک (معدنی) مناسب برای کار خود را در مجموعه ما، پیدا خواهید کرد. این کمپرسورهای دیزلی متحرک (معدنی) ما، دارای نویز کم، طرح های قابل حمل با چرخ و ساختارهای سبک هستند.

برخی از کمپرسورهای دیزلی متحرک (معدنی) ما، به شکل تریلر هستند که اتصال آنها را به کامیون ها یا خودروها آسان می کند. کمپرسورهای دیزلی متحرک (معدنی) یک راه حل عالی برای کسانی است که در صنعت ساخت و ساز معدن، مشغول به کار هستند. ما، با مدل هایی برای کشاورزی، ساخت و ساز، مصارف کارخانه، مصارف معدن و حفاری چاه و بسیاری موقعیت های دیگر، انواع کمپرسورها را تحت پوشش قرار داده ایم. با ما تماس بگیرید و ماشین آلاتی را با قیمت مناسب و با کیفیت بالا، برای حل چالش های فشرده سازی خود، پیدا کنید. خوشبختانه، به لطف این مجموعه، شما می توانید تمام سبک های کمپرسورهای دیزلی متحرک (معدنی) را با قیمت مقرون به صرفه، پیدا کنید.

کمپرسور اسکرو پاشش روغن Oil Inject

کمپرسور اسکرو پاشش روغن یا Oil Inject یکی از انواع کمپرسور هوا می باشد. این نوع کمپرسور اسکرو پاشش، مایع روغن را به محفظه تراکم تزریق می کند تا قسمت های متحرک کمپرسور را خنک و روان کند. فشار خروجی از واحد هواساز در کمپرسور اسکرو پاشش روغن، حداقل باید ۴ بار باشد تا بتواند روغن را به داخل هواسازی سیرکوله، کند.

این نوع کمپرسور اسکرو پاشش مایع روغن را به محفظه تراکم تزریق می کند تا قسمت های متحرک کمپرسور را خنک و روان کند. همچنین هوای فشرده شده در محفظه را خنک می کند و نشت ناشی از برگشت به محفظه در هنگام تخلیه را، به حداقل می رساند. اکنون به یک دستگاه کمپرسور اسکرو پاشش روغن Oil Inject در داخل یک مرکز تولید مبلمان فکر کنید.

موتور کمپرسور اسکرو پاشش روغن Oil Inject

استفاده از روغن در کمپرسور اسکرو پاشش، برای روانکاری موتور کمپرسور هوا در واحد تاسیسات آن، باعث می شود که فرآیند تولید به طور موثر و روان، اجرا شود. هوا هنگام فشرده شدن گرم می شود، استفاه از روغن در دستگاه کمپرسور اسکرو پاشش، باعث می شود هوا هنگام فشرده سازی گرم نشود و آن را خنک نگه می دارد. به این ترتیب، کمپرسور به خوبی کار خواهد کرد زیرا روغن، موتور را روان نگه می دارد و به طور موثر کار می کند. بنابراین فرآیند ساخت مبلمان به طور دقیق و کارآمد پیشرفت می کند در حالی که مصرف انرژی را، به حداقل می رساند.

این یک نمونه از کاربرد کمپرسور اسکرو پاشش روغن با تزریق روغن است. کمپرسورهای اسکرو پاشش روغن ، برای تامین انرژی طیف وسیعی از کاربردها و صنایع، کاملا ضروری هستند. در مورد کمپرسور اسکرو معمولا از پاشش روغن به عنوان خنک کننده، استفاده می شود. روغن موجود در کمپرسور اسکرو پاشش، بین پیچ ها و بقیه محفظه فشرده سازی، گردش می کند.

همه چیز در دمای ۸۰ درجه سانتیگراد کمی خنک تر نگه داشته می شود. کمپرسور شما این دما را بدون توجه به بار و فشار حفظ می کند. مزایای دیگری نیز برای کمپرسور اسکرو پاشش روغن، وجود دارد. هنگامی که روغن در اطراف کمپرسور اسکرو پاشش گردش می کند، کمپرسور شما بی صدا تر کار می کند و کمتر دچار سایش و پارگی می شود. این، دقیقا همان چیزی است که شما، می خواهید.

کاربرد کمپرسور اسکرو پاشش روغن Oil Inject

برخی از صنایع که از دستگاه کمپرسور اسکرو پاشش روغن استفاده می کنند

– تولید عمومی : گیره، مهر زنی، تامین انرژی و تمیز کردن ابزار، کنترل ها و محرک ها
– تولید مبلمان : تغذیه پیستون هوا، نیرو دادن به ابزار، گیره، پاشش، کنترل ها و محرک ها
– تولید پلاستیک، سیلیکون و لاستیک : نیرو دادن به پرس قالب، نیرو دادن به ابزار، بستن و شکل دهی، قالب گیری تزریقی
– ساخت فلز : نیرو رسانی به دستگاه مونتاژ، کنترل ها و محرک ها، قالب گیری تزریقی، تغذیه ابزار، و پاشش
– شیشه، سنگ، خاک رس – انتقال، کنترل ها و محرک ها، دمیدن و قالب گیری شیشه، خنک سازی
– خودرو : ارائه هوایی که ابزارها و عملیات را در طول خط تولید، از مونتاژ خودرو گرفته تا به موتور و موارد دیگر نیرو بدهد.

قیمت  کمپرسور اسکرو پاشش روغن Oil Inject

 

ما یک راه حل دقیق و مناسب با اندازه های مختلف برای انواع کمپرسور اسکرو پاشش روغن، برای کسب و کار شما داریم. فراتر از این ویژگی‌ها، مجموعه ما انتخاب گسترده‌ای از لوازم جانبی کمپرسور اسکرو پاشش روغن را با توجه به طیف محصولات کمپرسور خود، ارائه می‌کند. حداکثر ایمنی، راندمان فوق العاده، قیمت مقرون به صرفه، کیفیت عالی، حداکثر انعطاف پذیری همراه با خدمات قابل اعتماد، از دیگر مزایای این مجموعه است. ما علاوه بر طیف وسیعی از کمپرسور اسکرو پاشش روغن و سایر کمپرسورهای هوا، تجربه، بینش و دانش زیادی داریم که دوست داریم با شما به اشتراک، بگذاریم. همین امروز با ما، تماس بگیرید.

کمپرسور اسکرو بدون روغن Oil Free

کمپرسور اسکرو بدون روغن Oil Free

کمپرسور اسکرو بدون روغن Oil Free

یکی از محصولات عرضه شده در مجموعه ما، کمپرسور اسکرو بدون روغن Oil Free می‌باشد. این کمپرسور معمولاً به صورت دو مرحله‌ای ساخته می‌شود. در کمپرسور اسکرو بدون روغن هیچ نوع تزریق روغن به داخل محفظه فشرده سازی وجود ندارد و هوای فشرده تولید شده، کاملاً عاری از روغن است. خلوص هوا، برای بسیاری از کاربردهایی که باعث فساد محصول یا آسیب به تجهیزات تولید می شود، حیاتی است.

صنایع مختلف، استانداردهای کیفیت سختگیرانه ای را برای اطمینان از ایمنی فرآیندهای تولید کمپرسور اسکرو بدون روغن، ایجاد کرده اند. کمپرسورهای اسکرو بدون روغن ما، دارای تضمین کیفیت استاندارد ISO هستند. کمپرسورهای اسکرو بدون روغن ما، می توانند راه حل مناسبی برای کاربردهای هوای فشرده باشند که رعایت بالاترین استانداردهای خلوص هوا، یک نکته مهم در آنها، است. با استفاده از فن آوری های کمپرسور اسکرو بدون روغن، می توان به تامین هوای ۱۰۰% خشک بدون روغن دست یافت.

مزایای کمپرسور اسکرو بدون روغن Oil Free

– جریان هوا، با تغییر سرعت، قابل کنترل است
– عملکرد بدون لرزش
– هزینه های عمرانی را کاهش می دهد
– تخلیه گاز بدون ضربان
– پورت بدون سوپاپ به معنای عدم کاهش راندمان بین تعمیرات اساسی و عدم وجود دریچه برای نگهداری یا شکستن در سرویس است
– بدون تماس روغن با گاز
– مقاوم در برابر آسیب ناشی از ذرات
– هزینه های نگهداری، کاهش می یابد. از تعویض روغن گرفته تا فیلترها، هزینه نگهداری دستگاه، کاهش می باید
– کمپرسورهای اسکرو بدون روغن، در دراز مدت بازده انرژی بیشتری دارند.

مجموعه ما، طیف وسیعی از کمپرسورهای اسکرو بدون روغن از جمله کمپرسور پیستونی را، پوشش می دهد. استفاده از فناوری هوای بدون روغن در کمپرسور اسکرو ما، به شما کمک می کند تا از تعویض فیلترهای گران قیمت جلوگیری کنید. کمپرسور اسکرو بدون روغن هزینه تصفیه میعانات روغن را به حداقل می رساند. همچنین، اتلاف انرژی ناشی از افت فشار در فیلترها را نیز، کاهش می دهد. برای بیش از یک دهه است که، مجموعه ما یک شریک قابل اعتماد برای رفع نیازهای انواع کمپرسور اسکرو در تهران، است.

ما، مشتریان خود را با فروش با کیفیت و خدمات عالی در تهران، پشتیبانی می کنیم. مجموعه ما، بیش از ده سال تجربه، در ارائه محصولات کمپرسور هوا در طیف وسیعی از کاربردها، دارد. این مجموعه، یک ارائه دهنده پیشرو در تجهیزات کنترل جریان، فشرده سازی، تامین قطعات پس از فروش، مواد مصرفی و خدمات مرتبط است. تقریباً محدودیتی برای کاربردهای کمپرسور اسکرو بدون روغن، وجود ندارد.

استفاده از تکنولوژی برتر در ساخت و تولید کمپرسور اسکرو بدون روغن ما، مجموعه ما را به یک پیشرو در صنعت محصولات کمپرسور اسکرو ، تبدیل کرده است. برای خرید محصولات کمپرسور اسکرو بدون روغن با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه، با ما تماس بگیرید.

خشک کن تبریدی Refrigerant Air Dryer

خشک کن تبریدی Refrigerant Air Dryer

خشک کن تبریدی Refrigerant Air Dryer

خشک کن تبریدی Refrigerant Air Dryer رایج ترین خشک کن ها، در صنعت هستند و از یک مبدل حرارتی هوا به هوا و یک مبدل حرارتی هوا به مبرد، تشکیل شده اند. خشک کن تبریدی رطوبت هوای فشرده شما را، با متراکم کردن آب در داخل محفظه، حذف می‌کنند. استفاده از خشک کن تبریدی برای محافظت از سیستم‌های هوای فشرده، در برابر اثرات مضر رطوبت، ضروری است. مهمترین معیار حفظ رطوبت نسبی هوای فشرده در دستگاه خشک کن تبریدی Refrigerant Air Dryer زیر ۵۰ درصد است.

خشک کن تبریدی، رایج ترین نوع فناوری خشک کن هستند که توسط بسیاری از صنایع استفاده می شود. همانطور که از نام آن پیداست، مبدل‌های حرارتی تبرید، برای خنک کردن هوای فشرده استفاده می‌شوند که مقدار عمده بخار آب را در هوا، متراکم می‌کند. خشک کن تبریدی Refrigerant Air Dryer در مجموعه ما، برای تولید حداکثر بهره وری انرژی در فرآیند خشک کردن، در صنایع مختلف استفاده می شود. به عبارت دیگر خشک کن تبریدی ما، تا حد امکان از انرژی کمتری برای تکمیل فرآیند خشک کردن هوا استفاده می کند.

مزایای خشک کن تبریدی Refrigerant Air Dryer

مجموعه خشک کن های تبریدی ما، مزایای زیادی را به مشتریان ارائه می دهد از جمله :

– مبدل های حرارتی با کیفیت بالا با تلفات فشار کم
– حالت صرفه جویی در انرژی، به طوری که خشک کن را در زمان بارهای کم، خاموش می کند
– پانل کنترل نوآورانه چند منظوره با ویژگی کامل
– حالت ضد یخ ، خشک کن را خاموش می کند تا از یخ زدگی جلوگیری شود
– هزینه های عملیاتی کم
– طراحی فشرده
– نمایش هشدار با نشان دادن آلارم
– جداسازی موثر میعانات
– نصب، راه اندازی و نگهداری آسان
– دسترسی ساده به دستگاه خشک کن تبریدی، برای نگهداری آسان

 

مزایای انتخاب خشک کن تبریدی

– مصرف انرژی پایین
– استفاده از گازهای ازن مانند R407C , R134a
– طراحی مناسب برای دسترسی آسان به قطعات
– شیر تخلیه اتوماتیک
– افت فشار کم، حتی در شرایط کاری متغیر
– کندانسور و اواپراتور با راندمان بالا
– عدم نیاز به سرویس های دوره ای کوتاه مدت
– حداقل فضای مورد نیاز برای نصب
– نصب سریع و آسان
– سهولت کار
– پشتیبانی و خدمات برتر به مدت ۵ سال

انواع محصولات مجموعه هوا تجهیز خاورمیانه

– کمپرسورهای هوا
– کمپرسورهای هوای اسکرو روغن کاری شده
– کمپرسورهای بدون روغن
– خشک کن هوای تبریدی
– انواع لوازم جانبی

خشک کن های تبریدی ما، راه حلی جامع و مقرون به صرفه ای را برای کاربردهای متعدد در طیف گسترده ای از بخش ها از جمله خودروسازی، تولید، پتروشیمی، نفت و گاز، تمیز کردن خشک و پردازش سبک ارائه می دهند. استفاده از خشک کن تبریدی در صنایع، به نوعی بازگشت سرمایه به حساب می آید. زیرا این دستگاه های خشک کن تبریدی، صرفه جویی در مصرف انرژی را ارائه می دهند. شما می توانید با خرید محصول خشک کن تبریدی از مجموعه ما، از مزایای خرید مطمئن، با کیفیت و قیمت مناسب، بهره مند شوید.