کمپرسور هوا

کمپرسور هوا

کمپرسور هوا
کمپرسور هوا از دستگاه های پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. از کمپرسور هوا برای فشرده کردن هوا استفاده میکنند. در واقع کمپرسور هوا، هوا را در یک فشار مکش کرده و در فشار های بالاتر تحویل می دهد.

حجم دستگاه در کمپرسور هوا اهمیت زیادی دارد. اگر مخزن کمپرسور هوا گنجایش کافی برای هوای فشرده شده نداشته باشد بر موتور دستگاه کمپرسور هوا فشار زیادی وارد می شود و راندمان موتور کم شده و انرژی زیادی مصرف میکند.

کمپرسور هوا

کمپرسور هوا

کمپرسور هوا یک دستگاهی است که با مصرف انرژی مکانیکی هوای اطراف را به درون خود می مکد و طی مراحل خاصی هوا را فشرده میکند. انجام عملیات فشرده سازی در کمپرسور هوا سبب بالا رفتن دمای سیالات میشود بنابراین وجود یک مایع خنک کننده در کمپرسور هوا برای کاهش دمای گاز خروجی اهمیت زیادی دارد.

کمپرسور هوا در انواع و مدل های مختلفی در بازار موجود می باشد که انتخاب دقیق کمپرسور هوا بر اساس کاربردی که در صنعت دارد اهمیت زیادی دارد لذا قبل از خرید کمپرسور هوا باید شناخت دقیق از انواع کمپرسور هوا و نحوه عملکرد کمپرسور هوا داشته باشید.

کمپرسور هوا

کمپرسور هوا

هوا تجهیز خاورمیانه یک شرکت معتبر و با تجربه در زمینه تولید و فروش انواع کمپرسور هوا، کمپرسورهای اسکرو و تجهیزات هوای فشرده،بلوئر،تجهیزات مولد و فرآوری گازها از قبیل نیتروژن و اکسیژن می باشد. اگر قصد خرید کمپرسور هوا دارید برای دریافت مشاوره های لازم در مورد نحوه کار دستگاه کمپرسور هوا، انتخاب مناسب و درست کمپرسور هوا متناسب با شرایط کاری و همچنین اطلاع از قیمت های فروش کمپرسور هوا میتوانید با کارشناسان هوا تجهیز خاورمیانه در ارتباط باشید. همکاران ما آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشند.