میکروفیلتر اولیه کمپرسور Pre Filter

میکروفیلتر اولیه کمپرسور Pre Filter

آلودگی هوای فشرده یک مشکل واقعی است که نمی توان آن را نادیده گرفت، حتی ساده ترین و ابتدایی ترین استفاده از هوای فشرده نیاز به حداقل تصفیه از جمله حذف آب، روغن و مواد جامد دارد. استفاده از میکروفیلتر اولیه کمپرسور Pre Filter برای تضمین حداکثر عملکرد و قابلیت اطمینان و تامین هوای فشرده تمیز، خشک و قابل اعتماد برای حفظ تولید کارآمد و مقرون به صرفه ضروری است چرا که عامل کلیدی در برنامه ریزی یک سیستم هوای فشرده کارآمد، شناخت همه منابع و انواع آلاینده های هوای فشرده و حداکثر سطوح مورد نیاز آلاینده های خاص است.

عناصر میکروفیلتر اولیه کمپرسور برای حذف موثر مایعات حجیم از هوای فشرده طراحی شده اند که از این نوع فیلتر عموما به عنوان پیش فیلتر برای فیلتر ادغام کننده، استفاده می شود. میکروفیلتر اولیه کمپرسور، ذرات مایعات را تا ۳ میکرون با راندمان جداسازی ۹۹٫۹۵ درصد از هوای فشرده یا گاز نیتروژن تحت فشار حذف می کند و پشم های میکروفیبر بسیار موثر ظرفیت بالایی برای جذب کثیفی دارند و در عین حال فشار دیفرانسیل را کنترل می کنند. میکروفیلتر اولیه کمپرسور Pre Filter سطح فیلتر را در مقایسه با فیلترهای معمولی به میزان ۴٫۵ افزایش می دهد.

مهم است بدانید که راندمان یک میکروفیلتر اولیه کمپرسور استاندارد بین ۲۰ تا ۷۰ درصد است و آنها قادر به گرفتن ذرات بین ۳ تا ۱۰ میکرون هستند. یک میکروفیلتر اولیه کمپرسور می تواند ۹۹٫۹۷ درصد ذرات و روغن را از هوا حذف کند که اندازه آن تا ۰٫۳ میکرون است. یک میکروفیلتر اولیه کمپرسور Pre Filter یا به عبارتی پیش فیلتر، بخش جدایی ناپذیر تقریباً هر دستگاه فیلتر هوای موجود در بازار است. این اولین مرحله از فیلتراسیون است و اساسا به جذب ذرات بزرگ کمک می کند و این کار عمر فیلتر شما را افزایش می دهد و سیستم شما را بسیار کارآمدتر می کند.

عناصر میکروفیلتر اولیه کمپرسور Pre Filter برای حذف موثر ذرات جامد درشت و مایعات حجیم روغن از هوای فشرده طراحی شده اند که این نوع فیلتر عموما به عنوان پیش فیلتر برای فیلتر ادغام کننده استفاده می شود. یک میکروفیلتر اولیه کمپرسور که به عنوان فیلتر رسوبی نیز شناخته می شود برای از بین بردن کثیفی، ذرات و روغن و سایر ذرات معلق بزرگ و رسوبات قبل از عبور از سیستم فیلتراسیون اولیه کار می کند و آن را برای تصفیه بیشتر آماده می کند. میکروفیلتر اولیه کمپرسور اولین مرحله از فیلتراسیون است و اساسا به جذب ذرات بزرگ مایع کمک می کند که این باعث افزایش عمر فیلتر شما می شود و سیستم شما را بسیار کارآمدتر می کند.

برنامه های کاربردی استفاده از میکروفیلتر اولیه کمپرسور

– مهندسی مکانیک
– صنایع شیمیایی و پتروشیمی
– صنعت داروسازی
– صنایع غذایی
– صنعت پلاستیک
– صنعت فرآیند
– ابزار دقیق و کنترل هوا
– کنترل آب و هوا

مجموعه ما اولین سایت خرید آنلاین انواع فیلتر و میکروفیلترهای کمپرسور در تهران است که می توانید از اینجا قیمت انواع فیلترهای کمپرسور هوا را به صورت آنلاین جستجو کنید و خرید خود را به راحتی و با اطمینان انجام دهید. شما می توانید بهترین و مناسب ترین قیمت برای فیلترهای کمپرسور هوا و همه لوازم جانبی مرتبط را در اینجا بیابید.