فیلتر غبارگیر کمپرسور Dust Filter

حفظ محیطی عاری از گرد و غبار تهدیدات مربوط به سلامت کارگران را کاهش می دهد، دید اطراف تجهیزات خطرناک را بهبود می بخشد و از رعایت مقررات انتشار گازهای گلخانه ای پشتیبانی می کند همچنین نظافت، تعمیر و نگهداری و خرابی تجهیزات را کاهش می دهد حتی در برخی موارد استفاده از فیلتر غبارگیر کمپرسور امکان احیای محصول با ارزش را نیز فراهم می کند. هر عملیات صنعتی که گرد و غبار تولید می کند به دنبال فیلترهای غبارگیر کمپرسور متناسب با تجهیزات خود هستند. استفاده از سیستم های مدیریت گرد و غبار یا به عبارتی فیلترهای غبارگیر کمپرسور مقرون به صرفه و موثر هستند و اینجاست که ما می توانیم به شما در مدیریت گرد و غبار کمک کنیم.

فیلترهای غبارگیر کمپرسور Dust Filter ما می تواند به شما در مدیریت گرد و غبار در سه زمینه کمک کند :
– فرآیندهایی که شامل تهویه یا جابجایی هوا هستند، مانند پر کردن کیسه یا پر کردن سیلوها
– فرآیندهای تولید گرد و غبار مانند خرد کردن، خشک کردن، غربال کردن، تخلیه کیسه و بارگیری واگن ریلی
– سیستم های انتقال مواد

فواید استفاده از فیلتر غبارگیر کمپرسور Dust Filter

– با سیستم های کارآمدتر در زمان و هزینه در مدیریت گرد و غبار صرفه جویی کنید
– کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و کمک به محیطی پاک تر و ایمن تر
– با جدا سازی ذرات و روغن ها، از آسیب دیدن تجهیزات در اثر گرد و غبار و روغن جلوگیری کنید
– دید را در محل خود بهبود بخشید
– بهبود خطرات بهداشتی و ایمنی ناشی از گرد و غبار

فیلتر غبارگیر کمپرسور ما، ذرات خارجی نامطلوب موجود در هوای ورودی را حذف کرده و عملکرد طولانی مدت را در محفظه احتراق کمپرسور و موتور ارائه می دهد به طوری که با استفاده از این فیلترهای غبارگیر کمپرسور، شما در روغن کمپرسور، جداکننده روغن، فیلتر روغن و سایر قطعات متحرک خود صرفه جویی خواهید کرد. فیلتر غبارگیر کمپرسور ما برای جمع آوری گرد و غبار با کیفیت بالا هستند که قادر به حذف ذرات مانند ماسه، مواد انفجاری، سیمان، پودر خشک و موارد مایعات و ذرات روغن در طی فرآیندهای صنعتی هستند.

مجموعه ما طی چندین سال فعالیت پایدار و موثر در زمینه محصولات فیلتراسیون، انواع مختلف فیلتر غبارگیر کمپرسور را به فروش می رساند، همچنین ما محصولات مختلفی را برای رفع نیازهای فیلتر مایعات، گرد و غبار، ذرات آب و روغن ارائه می دهیم. اگر فیلتر خود را پیدا نمی کنید یا به یک مشخصات منحصر به فرد برای فیلتر غبارگیر کمپرسور نیاز دارید ما می توانیم با ارائه متنوعی از فیلترها، به شما کمک کنیم. شما می توانید مشکلات گرد و غبار خود را با طیف وسیعی از فناوری ها و تکنیک های اثبات شده ما حل کنید، به همین منظور با ما در ارتباط باشید و در مورد اهداف خاص خود با ما صحبت کنید.