فیلتر استریل کمپرسور Sterile Filter

فیلتر استریل کمپرسور عمدتاً برای فیلتر کردن ناخالصی هایی مانند گرد و غبار، کثیفی ناشی از سایش فلز، آب تغلیظ شده، روان کننده ها، میعانات اسیدی، روغن و هیدروکربن ها در سیستم هوای فشرده استفاده می شود. محفظه فیلتر استریل کمپرسور از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا و مواد فولاد کربنی ساخته شده است که توسط فناوری پیشرفته پردازش شده است و سطح آن به صورت الکترواستاتیک با پودر رزین اپوکسی پوشیده شده است.

المنت داخلی فیلتر استریل کمپرسور از مواد جداسازی با راندمان بالا و مواد تجمعی مخصوص با مشخصات کامل و درجه بندی دقیق ساخته شده است که معادل با کیفیت جایگزینی فیلترهای وارداتی می باشد. علاوه بر این، لوازم جانبی مانند گیج فشار دیفرانسیل، گیج سطح مایع و آبکش اتوماتیک اختیاری هستند که همه این لوازم جانبی در مجموعه ما موجود است.

ویژگی های محصول فیلتر استریل کمپرسورSterile Filter

۱- مسیر جریان برای کاهش افت فشار، بزرگ تعبیه شده است
۲- پوسته از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا و فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است
۳- سطح با پودر رزین اپوکسی اسپری می شود تا دوام، مقاومت و خوردگی را بهبود بخشد.
۴- ورودی و خروجی از نوع رابط رزوه ای استفاده می کنند و جهت جریان هوا روی پوسته مشخص شده است که نصب آن بسیار آسان است.
۵- نشانگر سطح مایع به راحتی می تواند سطح مایع را کنترل کند و در هر زمان به وضعیتی توجه کند که نیاز به تعمیر و نگهداری پیشگیرانه دارد تا از آلودگی ها جلوگیری شود.

سیستم فیلتر استریل کمپرسور از عملیات شما در برابر زنگ زدگی، رسوبات لوله، آب، روغن و باکتری ها محافظت می کند بنابراین این فیلترها آلودگی ها را با راندمان بسیار بالا از ۹۹٫۹۹٪ برای ذرات و قطرات ۰٫۰۱ میکرون حذف می کنند. مایع از فیلتر به سیستم تخلیه خودکار به همان سرعتی که وارد فیلتر می شود آزاد می شود .

این به فیلتر استریل کمپرسور اجازه می دهد تا به حذف مایعات برای مدت نامحدودی بدون از دست دادن کارایی یا ظرفیت جریان ادامه دهد. مرحله نهایی فیلتراسیون تمام موجودات زنده را با راندمان ۹۹٫۹۹۹۹+٪ در ۰٫۰۱ میکرون حذف می کند. فیلترهای استریل کمپرسور ما از فولاد ضد زنگ ۳۰۴ ساخته شده‌اند و برای تحمل سخت‌ترین محیط‌ها طراحی شده‌اند همچنین فیلترهای استریل کمپرسور مطابق با الزامات FDA هستند.

برنامه های کاربردی استفاده از فیلتر استریل کمپرسور Sterile Filter

– کاربردهای صنعتی عمومی
– صنعت خودرو سازی
– صنعت الکترونیک
– مواد غذایی و آشامیدنی
– صنایع شیمیایی و پتروشیمی
– صنایع پلاستیک
– صنعت تولید رنگ

انتخاب فیلتر استریل کمپرسور مناسب مهم است و مسلما شما می‌خواهید برای محافظت بهینه از سیستم خود و به حداقل رساندن هزینه‌های سرمایه‌گذاری خود، آن را درست انجام دهید بنابراین اگر هنوز مطمئن نیستید که کدام فیلتر استریل کمپرسور را باید انتخاب کنید فقط با مجموعه ما تماس بگیرید، ما به شما کمک می کنیم راه حل مناسبی را پیدا کنید. تیم فیلتراسیون اختصاصی ما همیشه به دنبال راه هایی است که به شما مزیت رقابتی بدهد به همین دلیل نسل جدید فیلترهای استریل کمپرسور ما دارای چندین نوآوری است که سیستم هوای شما را کارآمدتر و عملکرد آن را آسان تر می کند.